Resultat CPK: SM-KVAL, GYTTORP 50 duvor, 2019-03-23.
Arrangör: Gyttorps Sportskytteklubb

OPEN
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Stålberg AntonIID01656802SENRoslagens Jaktskytteklubb2122043
2Jansson LudwigIID01409986JUNTibro Jaktskytteklubb2120041
3Berg RichardIID00912591SENEskilstuna Jaktskytteklubb2120041
4Jansson RickardIID01643905SENTibro Jaktskytteklubb2318041
5Johansson AndersIID01506950SENFrövi Jaktskytteklubb1921040
6Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb2020040
7Ludvigsson GöranIID01725137SENTibro Jaktskytteklubb2118039
8Jakobsson KristerIID02244006SENGyttorps Sportskytteklubb1721038
9Elofsson NicklasIID00794932SENArboga sportskytteklubb1820038
10Raimondo BernardIID0098585855Svegeråsens Jaktskytteklubb1919038
11Fredriksson PerIID01709084SENEskilstuna Jaktskytteklubb2018038
12Lundin AndersIID04720018SENEskilstuna Jaktskytteklubb2117038
13Fredriksson TorbjörnIID0209829655Gyttorps Sportskytteklubb2017037
14Smedberg KennethIID01536503SENGyttorps Sportskytteklubb1620036
15Karlsson PerIID01187768SENGyttorps Sportskytteklubb1619035
16Ledin MathiasIID01625821SENÅsbro Jaktskytteklubb1817035
17Fröjd JanIID04707583SENGyttorps Sportskytteklubb1817035
18Gustafsson AndersIID01804611SENFrövi Jaktskytteklubb1519034
19Dagman ErikIID04879299SENSkövde Jaktskytteklubb1717034
20Bohlin ViktorIID01793143SENUppsala Jaktskytteklubb1816034
21Green ChristerIID03747005SENGyttorps Sportskytteklubb2013033
22Fredriksson GöstaIID02407957SENGyttorps Sportskytteklubb1517032
23Palmqvist DanielIID02577461SENFlens Jaktskytteklubb1616032
24Axling EmilIID01830171SENGyttorps Sportskytteklubb1318031
25Stålberg HåkanIID0165611055Roslagens Jaktskytteklubb1813031
26Nyvaller CharlottaIID04891050DAMSkövde Jaktskytteklubb1514029
27Smedberg DennisIID03910289JUNGyttorps Sportskytteklubb1611027
28Hallberg HampusIID01517514JUNÖstra Sörmlands Jaktskyttekl1213025
29Persson ClasIID05112983SENGyttorps Sportskytteklubb1212024
30Karlsson LeifIID0173609865Gyttorps Sportskytteklubb1310023
31Björk Per-ÅkeIID0158523365Arboga Sportskytteklubb1111022
32Selander EmelieIID04106882DAMEskilstuna Jaktskytteklubb1011021
33Andersson TeresIID03256211DAMGyttorps Sportskytteklubb66012
34Boström SuneIID0025139965Östhammars Jaktskytteklubb0000
MAN (ej relevant, ersätts av OPEN, vid SM av Herr)
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
LADIES
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
LADIES SWE
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
JUN
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Jansson LudwigIID01409986JUNTibro Jaktskytteklubb2120041
2Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb2020040
3Smedberg DennisIID03910289JUNGyttorps Sportskytteklubb1611027
4Hallberg HampusIID01517514JUNÖstra Sörmlands Jaktskyttekl1213025
JUN SWE
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Jansson LudwigIID01409986JUNTibro Jaktskytteklubb2120041
2Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb2020040
3Smedberg DennisIID03910289JUNGyttorps Sportskytteklubb1611027
4Hallberg HampusIID01517514JUNÖstra Sörmlands Jaktskyttekl1213025
SENIOR
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
SENIOR SWE
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
VETERAN
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
VETERAN SWE
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
MASTER
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
MASTER SWE
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
VETERAN+MASTER
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
Herr (vid SM only)
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Stålberg AntonIID01656802SENRoslagens Jaktskytteklubb2122043
2Berg RichardIID00912591SENEskilstuna Jaktskytteklubb2120041
3Jansson LudwigIID01409986JUNTibro Jaktskytteklubb2120041
4Jansson RickardIID01643905SENTibro Jaktskytteklubb2318041
5Johansson AndersIID01506950SENFrövi Jaktskytteklubb1921040
6Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb2020040
7Ludvigsson GöranIID01725137SENTibro Jaktskytteklubb2118039
8Jakobsson KristerIID02244006SENGyttorps Sportskytteklubb1721038
9Elofsson NicklasIID00794932SENArboga sportskytteklubb1820038
10Raimondo BernardIID0098585855Svegeråsens Jaktskytteklubb1919038
11Fredriksson PerIID01709084SENEskilstuna Jaktskytteklubb2018038
12Lundin AndersIID04720018SENEskilstuna Jaktskytteklubb2117038
13Fredriksson TorbjörnIID0209829655Gyttorps Sportskytteklubb2017037
14Smedberg KennethIID01536503SENGyttorps Sportskytteklubb1620036
15Karlsson PerIID01187768SENGyttorps Sportskytteklubb1619035
16Ledin MathiasIID01625821SENÅsbro Jaktskytteklubb1817035
17Fröjd JanIID04707583SENGyttorps Sportskytteklubb1817035
18Gustafsson AndersIID01804611SENFrövi Jaktskytteklubb1519034
19Dagman ErikIID04879299SENSkövde Jaktskytteklubb1717034
20Bohlin ViktorIID01793143SENUppsala Jaktskytteklubb1816034
21Green ChristerIID03747005SENGyttorps Sportskytteklubb2013033
22Fredriksson GöstaIID02407957SENGyttorps Sportskytteklubb1517032
23Palmqvist DanielIID02577461SENFlens Jaktskytteklubb1616032
24Axling EmilIID01830171SENGyttorps Sportskytteklubb1318031
25Stålberg HåkanIID0165611055Roslagens Jaktskytteklubb1813031
26Smedberg DennisIID03910289JUNGyttorps Sportskytteklubb1611027
27Hallberg HampusIID01517514JUNÖstra Sörmlands Jaktskyttekl1213025
28Persson ClasIID05112983SENGyttorps Sportskytteklubb1212024
29Karlsson LeifIID0173609865Gyttorps Sportskytteklubb1310023
30Björk Per-ÅkeIID0158523365Arboga Sportskytteklubb1111022
31Boström SuneIID0025139965Östhammars Jaktskytteklubb0000
resultat_example_arkiv ... 0